עדכונים

בואו להתנדב איתנו!

פרויקט מדברות עברית מחפש מורות ומורים מתנדבות/ים לקראת שנת הלימודים החדשה! פרויקט "מדברות עברית" של עמותת ליסאן – لسان, שם לו למטרה להקנות מיומנויות מעשיות בשפה העברית לנשים ונערות ממזרח ירושלים. כל צמד מורות/ים מלמד אחת לשבוע בשעות הערב או הבוקר קבוצת נשים קבועה במיקום קבוע בירושלים במשך השנה הסטודנטיאלית. אם יש לכן/ם ניסיון בהוראה והדרכה ורצון להתנדב ולהפוך את ירושלים למקום שראוי יותר לחיות בו, הצטרפו אלינו והיו שותפות לדרך!

קמפיין מימון המונים יוצא לדרך!

אנחנו מתרגשות לשתף שביום רביעי ה-15 בדצמבר, ליסאן יוצאת בקמפיין מימון המונים של שבוע! כל תרומה שתתקבל תוכפל על ידי תורמים נדיבים. במהלך השנים למדו איתנו בליסאן אלפי נשים ממזרח ירושלים עברית מעשית החיונית לצרכי היומיום בעיר. השאיפה שלנו היא ליצור מרחב מכבד יותר בעיר שיהיה שוויוני ונגיש לכולן/ם. אנחנו יכולות להמשיך את העשייה שלנו רק בעזרתכן/ם, הקהילה שלנו שמאמינה בנו.

הצטרפו אלינו ועזרו לנו להמשיך בפעילות שלנו!

חוברות הלימוד שפיתחנו לרמת הבסיס זמינות לרכישה ליחידים ולקבוצות!

חוברת לימוד עברית לרמת הבסיס של עמותת ליסאן נכתבה על ידי מורות מנוסות בהוראת עברית באוניברסיטה העברית בירושלים, באולפנים ברחבי הארץ והעולם וכן עם ניסיון רב בהוראת עברית ועבודה עם אוכלוסיות דוברות ערבית. החוברת מיועדת ללומדי עברית ברמת הבסיס: תלמידי תיכון, סטודנטים/ות ולומדים/ות מבוגרים/ות. בחוברת יש התייחסות לתרבות ולחברה הערבית בישראל, והיא לוקחת בחשבון רגישויות תרבותיות.

רוצות ללמוד איתנו בפרויקט "מדברות עברית"?

מלאו את טופס ההרשמה, וניצור אתכן קשר בהקדם!

לעמותת ליסאן דרושות/ים מורות/ים לעברית כשפה שנייה בירושלים ​

דרישות התפקיד:

– ידיעת עברית ברמת שפת אם

– ניסיון מוכח בהוראת עברית כשפה שנייה למבוגרים/ות – הכרחי

– תעודת הוראה / תעודת הכשרה להוראת עברית כשפה שנייה – יתרון משמעותי

– ניסיון בהוראת עברית במזרח ירושלים – יתרון

– יחסי אנוש טובים

– נכונות לעבוד בסביבה רב תרבותית

– אפשרות לעבודה פרילנס עם קבלות – יתרון

מקום העבודה: ירושלים.

להגשת מועמדות נא להעביר קורות חיים לכתובת: office@lissan.org

הפנייה מיועדת לנשים ולגברים כאחד, רק פניות מתאימות תענינה.